Публікації

Показано дописи з квітень, 2025

Тіні Чорнобиля: минуле, яке не можна забути

Зображення
  23 квітня здобувачі освіти 111 групи спеціальності 013 Початкова освіта (керівник групи Вадим Ткаченко) підготували та провели відкриту виховну годину, присвячену роковинам Чорнобильської катастрофи на тему: «Тіні Чорнобиля: минуле, яке не можна забути». Чорнобиль одна з найстрашніших техногенних катастроф в історії. Радіоактивна хмара накрила не лише Україну, а й багато країн Європи. Наслідки трагедії відчутні й донині. Ліквідатори, ризикуючи власним життям, зупинили подальше поширення катастрофи. Вони — справжні герої. Чорнобиль — це не лише про трагедію, це ще й про пам'ять, науку, відповідальність та надію. Не маємо права забути, зобов’язані пам’ятати!

Світ сучасної української літератури

Зображення
 23 квітня до Всесвітнього дня книги та авторського права у бібліотеці коледжу відбувся захід «Світ сучасної української літератури» у форматі бібліо-каравану. Здобувачі освіти 30 групи мали змогу познайомитися з яскравими представниками української прози: 🔹 Люко Дашвар — «Запах м'яса» 🔹 Ірен Роздобудько — «Гудзик» 🔹 Володимир Лис — «Століття Якова» 🔹 Марія Матіос — «Солодка Даруся» 🔹 Анатолій Демаров — «І будуть люди»  Також учасники заходу переглянули фрагменти екранізацій, що зробили зустріч ще цікавішою та емоційнішою. Захід організувала бібліотекар коледжу Шевченко Н.В.

1967-го — день народження Ганса Крістіана Андерсена

Зображення
  2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена — у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню. Колискові пісні, казки, народні оповідання – становили початки дитячої літератури, що нині активно розвивається та збагачується неперевершеними історіями. Здобувачі освіти 30, 41 та 43 груп Олександрійського педколеджу долучилися до заходів, які підготувала бібліотекар Шевченко Н.В. Майбутні педагоги відвідали виставку дитячої літератури, де мали змогу ознайомитися з представленими виданнями, переглянули книжковий фонд, дізналися про найцікавіші екземпляри та збагатили свої знання про дитячу літературу.

Поезія - слово, Поезія - пісня, поезія - вільна душа

Зображення
 Поезія - це спосіб почути одне одного. Це можливість зафіксувати чужий досвід і знайти відгук на свій. У складні часи вона стає мостом між тими, чиї шляхи, здавалося б, розійшлися. До Всесвітнього дня поезії завідувач бібліотекою Олександрійського педколеджу Неля Шевченко разам з Яніною Васильчак та студентами 10 групи відділення Дошкільна освіта провели патріотичний вернісаж поетичних рядків сучасної української поезії  " Поезія - слово, Поезія - пісня, поезія - вільна душа", доєднавшись до Національного тижня читання поезії . Учасники декламували і слухали поезію війни сучасних авторів, кожне слово якої лунало, ніби з передових позицій. Вірші стають способом знайти слова для пережитого, відчути підтримку і взаєморозуміння. Читаємо і вивчаємо наше - УКРАЇНСЬКЕ.